EuroExam nyelvvizsga felkészítők
online és nyelviskolában

Hivatalos EuroExam vizsgapartnerségünk garantálja a legátfogóbb felkészítést, sikergaranciával!

Intenzív kurzus

Kiscsoportos felkészítőnk fix időpontokban veszik át lépésről lépésre az nyelvvizsga anyagát. B2 és C1 szintű felkészítőnket választhatod akár online vagy nyelviskolai formában is.

10 hetes kurzus

Hivatalos PRÓBANYELVVIZSGÁNK biztosítja, hogy nulla rizikóval vághass neki a nyelvvizsgának!

Szigorúan ellenőrzött szakértelem

Felkészítő tanáraink rendelkeznek az EuroExam hivatalos képesítésével, így garantáltan a legjobb minőséget kapod az oktatásban. A kurzus zárásaként valódi vizsgakövetelmények szimulációjával pedig próbanyelvvizsgán vehetsz részt. Ha sikerül a hivatalos próbanyelvvizsgád nálunk, biztos lehetsz benne, hogy az igazi nyelvvizsgán is át fogsz menni.

Ötvöztük az EuroExam követelményeit beszédközpontú oktatási módszerünkkel

A szóbeli vizsgára való felkészülést nagyban elősegíti 5 éve tökéletesített beszédközpontú rendszerünk kialakítása, így ha nálunk készülsz, biztosan nem fogsz elvérezni ezen a modulon sem.

Ha B1 szinten jársz, akkor is érdemes belevágni

Mivel ez a képzésünk célzottan a B2 vagy C1 szintű nyelvvizsgára készít fel téged, érdemes megbizonyosodnod arról, hogy a megfelelő nyelvi szinten tartasz a képzés maximális kihasználásához. A nyelvi szinted megállapításához természetesen segítséget nyújtunk beiratkozásnál. Ha viszont már most szeretnéd letesztelni a nyelvi szinted, a gombra kattintva megteheted.

Milyen szisztéma szerint tanítunk?

Fontos, hogy bár a nyelvvizsgafelkészítés során az EuroExam megfelelő szintjének követelményeit vesszük sorra és gyakoroljuk be, a beszédközpontúság és 100% angol nyelvi környezet biztosítása is adott képzésünkön. Így tudjuk garantálni, hogy a sokak által nehéznek tartott szóbeli vizsgára is készségszintű, valós tudással érkezz.

Online és nyelviskolai felkészítők B2 és C1 szintű EuroExam nyelvvizsgára

Válaszd ki a számodra legideálisabb képzési formát és időpontot!

Miért lesz jó neked, ha a Don't Panicet választod?

EuroExam x Don't Panic felkészítőnkön ötvözzük az EuroExam által megteremtett professzionális nyelvvizsga sztenderdet a Don't Panic Angol beszédközpontú és angol nyelvi környezetre alapuló módszertanával. Ezáltal egy olyan biztos tudást sajátítanak el a résztvevők, ami nem csupán sikeres nyelvvizsgát eredményez, de a való életben is használható, magas szintű és elmélyített angoltudást ad.

Intenzív EuroExam kurzus

2 hét alatt a nyelvvizsgáig
79.990Ft
  • 2022. július 25-től augusztus 5-ig​
  • Napi 2x 90 perc 10 napon keresztül a 11-15 óra közötti idősávban​
  • Online vagy a nyelviskolában​
  • Eurocity könyv​
  • Próbavizsga a tanfolyam végén ​
NÉPSZERŰ

10 hetes EuroExam kurzus

10 hét alatt a nyelvvizsgáig
79.990Ft
  • 2022. július 18-tól szeptember 21-ig​
  • Heti 2x 90 perc 10 héten keresztül a délutáni idősávban​
  • Online vagy a nyelviskolában​
  • Eurocity könyv​
  • Próbavizsga a tanfolyam végén ​

Add le jelentkezésed ingyenes szintfelmérőnkre és nyelvizsgázz le még a nyáron!

Kapcsolatfelvétel